• -9,00 zł
  • Pakiet

PAKIET: Coś pierwszego + Kubek

51,43 zł
42,43 zł Zniżka 9,00 zł

Zamiast 51,43 zł

Wysyłamy w 24 h

Ten pakiet zawiera

Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

 

Bezpieczne zakupy z certyfikatem SSL

 

Wygodna dostawa kurierem lub do paczkomatu / punktu odbioru

 

Zwroty do 14 dni, zgodnie z przepisami prawa

Pakiet idealny do wypicia pysznej herbaty czy kawy. Przywoła on uśmiech nawet w pochmurny dzień. Może on spełniać rolę podziękowań, prezentu czy po prostu niezobowiązującego podarunku. Jest idealny dla mamy, babci, cioci, przyjaciółki oraz… dla siebie. Możliwości jest nieskończenie wiele.

Pakiet zawiera książkę „Coś Pierwszego” oraz Kubek Premium Kukartka "Bądź jednorożcem", który jest połączeniem elegancji i dobrego wzornictwa.

Książka: "Coś Pierwszego"

Agata Konarska jest spełnioną zawodowo młodą kobietą. Ma dobrą pracę, która daje jej dużo satysfakcji. Jej skrupulatność, dokładność, skupienie na detalach i dociekliwość idealnie sprawdzają się w obowiązkach służbowych. Niestety nie sprawdzają się w prywatnym życiu. Nie potrafi się przełamać i zaufać drugiej osobie. Żaden z jej związków nie przetrwał próby czasu. Jest nieufna, zamknięta w sobie i nie potrafi okazywać uczuć. Kiedy przypadkiem Agata spotyka Marka Górczyńskiego, coś bardzo powoli zaczyna powodować powstawanie rys w jej grubym pancerzu. Początkowo nieufna i wycofana, pod wpływem poznanego mężczyzny, zaczyna otwierać się na świat i ludzi. Nie potrafi jednak rozerwać wewnętrznych kajdanów, które skutecznie trzymają jej uczucia na wodzy. Jednak Marek nie ustępuje i powoli, metodycznie dociera do najgłębszych zakamarków jej duszy. Jednak los nie jest dla nich łaskawy, kiedy już wydawało się, że wszystko się ułoży, w ich życie wkrada się tragedia. Agata musi być silna dla swojego mężczyzny i dla siebie... Dla obojga jest to coś pierwszego.

Kubek: Bądź jednorożcem

Cechy szczególne:
Typ produktu: kubek na prezent,
Materiał: porcelana,
Opakowanie: ozdobny kartonik złocony,
Okazja: ogólna.

MRSCOSPIE310

Szczególne referencje