• -15,00 zł
  • Pakiet

PAKIET: Coś pierwszego + Herbata + Zestaw kubków + Czekolada

97,14 zł
82,14 zł Zniżka 15,00 zł

Zamiast 93,80 zł

Ten pakiet zawiera

Ilość
Obecnie brak na stanie

 

Bezpieczne zakupy z certyfikatem SSL

 

Wygodna dostawa kurierem lub do paczkomatu / punktu odbioru

 

Zwroty do 14 dni, zgodnie z przepisami prawa

Idealny pakiet dla osób kochających czytać książki przy dobrej herbacie w eleganckim kubku z ukochaną osobą, delektując się słodyczą. Jest to zestaw, który zapewni relaks i wyciszenie po ciężkim dniu. Może on spełniać rolę podziękowań, prezentu czy po prostu niezobowiązującego podarunku.

Pakiet zawiera książkę „Coś Pierwszego” , 50 gram najwyższej jakości herbaty opakowanej w piękny zdobiony kartonik, elegancki zestaw kubków "Super Żona, Mąż (serca)" oraz czekoladę prezentową "Wszystkiego najlepszego (serce)”, która jest opakowana w ozdobny kartonik i zawiera polską mleczną czekoladę 100 gram.

Książka: "Coś Pierwszego"

Agata Konarska jest spełnioną zawodowo młodą kobietą. Ma dobrą pracę, która daje jej dużo satysfakcji. Jej skrupulatność, dokładność, skupienie na detalach i dociekliwość idealnie sprawdzają się w obowiązkach służbowych. Niestety nie sprawdzają się w prywatnym życiu. Nie potrafi się przełamać i zaufać drugiej osobie. Żaden z jej związków nie przetrwał próby czasu. Jest nieufna, zamknięta w sobie i nie potrafi okazywać uczuć. Kiedy przypadkiem Agata spotyka Marka Górczyńskiego, coś bardzo powoli zaczyna powodować powstawanie rys w jej grubym pancerzu. Początkowo nieufna i wycofana, pod wpływem poznanego mężczyzny, zaczyna otwierać się na świat i ludzi. Nie potrafi jednak rozerwać wewnętrznych kajdanów, które skutecznie trzymają jej uczucia na wodzy. Jednak Marek nie ustępuje i powoli, metodycznie dociera do najgłębszych zakamarków jej duszy. Jednak los nie jest dla nich łaskawy, kiedy już wydawało się, że wszystko się ułoży, w ich życie wkrada się tragedia. Agata musi być silna dla swojego mężczyzny i dla siebie... Dla obojga jest to coś pierwszego.

Herbata: Pozytywne myśli

- zdobione opakowanie
- producent Kukartka
- bardzo dobrej jakości herbata - 50 g
- smak: owocowa herbata z nutą hibiskusa, jabłka, rodzynek, aronii, cynamonu

Zestaw kubków: Super Żona, Mąż (serca)

Komplety kubków ozdabiane są w polskiej fabryce Kukartka pod Poznaniem, więc zakupem wspierają Państwo polskiego producenta!
Typ produktu: komplet kubków na prezent,
Materiał: porcelana,
Okazja: ślub, rocznica ślubu,
Opakowanie: kartonik ozdobny.

Czekolada: Wszystkiego najlepszego (serce)

- piękne opakowanie
- najwyższa jakość wykonania
- 100% polska produkcja Kukartka
- pełnowymiarowa czekolada 100 g

MRSCOSPIE316

Szczególne referencje