Coś Pierwszego

Coś Pierwszego

Drogie Czytelniczki, jest mi bardzo miło oddać w Wasze ręce mój debiut literacki. Mam nadzieję, że miło spędzicie przy nim czas.

Książka powstała z potrzeby stworzenia własnego świata fantazji, w którym głównym elementem są uczucia, oddanie i szczęście.

Bardzo lubię czytać książki, pochłaniam je wręcz w ogromnych ilościach, ale najczęściej staram się sięgać po te, które mają pozytywne zakończenie. Uważam bowiem, że otaczający nas świat zawiera za dużo zła, nienawiści i dramatów. Książki pozwalają na odcięcie się od szarej rzeczywistości i zanurzenie się w historii, która potrafi skutecznie poprawić humor.

Pierwsze akapity książki „Coś Pierwszego” powstały dwanaście lat temu, ale niestety moje sprawy osobiste i zawodowe spowodowały, że Agata i Marek, musieli poczekać na swoją miłość bardzo długo. Cieszę się bardzo, że w końcu odnaleźli siebie po tylu latach, bo bardzo ich polubiłam. A Kaśka jest dla mnie ideałem przyjaciółki.

Pomimo tego, iż bohaterowie przeżywają swoje dramaty, to jednak najważniejsze jest to, iż w końcu miłość wygrywa.

Książka ta dedykowana jest przede wszystkim tym kobietom, które zamknięte w swoim uporządkowanym, hermetycznym świecie boją się wystawić choćby jednego palca poza jego granicę, aby nie doświadczyć zawodu, bólu czy życiowego chaosu.

Ale wiecie co? Zawsze warto wyjść poza swoją strefę komfortu i doświadczyć mimo wszystko burzy uczuć.

Bo najważniejsze w życiu to czuć...

Odpowiedz